nadBiegam

Blog o bieganiu – dziennik treningowy

Cel – 8 Półmaraton Warszawski

8 Półmaraton Warszawski

Stało się.  Zbierałem się, zbierałem się, aż w końcu się zdecydowałem i 24 marca wystartuję w 8 Półmaratonie Warszawskiem (strasznie dumnie to wygląda, gdy pisze nazwę imprezy z dużych liter). Cel jest prosty – przebiec półmaraton. Po głowie krążą mi myśli, że fajnie byłoby zejść z czasem poniżej 2h, ale raczej nie jest to realne. Szczególnie, że zostało mi tylko 10 tygodni na przygotowania, a praktycznie nie biegałem od kilku miesięcy. Do tego dochodzi fakt, że nigdy nie przebiegłem nawet dystansu podobnego do 21097,5 metra. No cóż, kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Limit to chyba 3h 30 minut, więc mam nadzieję, że się zmieszczę i odbiorę medal :)

Na razie mam straszą zajawkę i aż mi się gęba cieszy gdy myślę, że wreszcie wystartuję na jakichś zawodach. Cały dzień zamiast pracować czytałem w sieci informacje o planach treningowych, sprzęcie i tym podobnych rzeczach. Fajnie gdy człowiek widzi takiego newsa i ma świadomość, że będzie częścią tego wszystkiego.

Na razie nie pozostaje nic innego jak wziąć się za siebie i ostro trenować żeby nie dać ciała i nie zostać lamusem, które został pokonany przez 21km :P A tymczasem lepiej wezmę się za nadrabianie pracowych zaległości :P

4 Comments on Cel – 8 Półmaraton Warszawski

 1. Krasus
  17 stycznia 2013 o 12:13 (2438 dni ago)

  2h? No proszę, z kolegą imiennikiem Marcinem K. będziemy zającować właśnie tej grupie! Trenuj i zapraszamy do wspólnego biegu!:)

  Odpowiedz
  • Wojtek
   17 stycznia 2013 o 12:16 (2438 dni ago)

   2h to marzenie, które będzie ciężko zrealizować, ale może się uda :D

   Odpowiedz
  • Wojtek
   18 stycznia 2013 o 00:03 (2438 dni ago)

   Dzięki! Trzeba walczyć i cisnąć z treningami!

   Odpowiedz

Leave a reply